thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:Yılın En İyi Gıda Firması: “Tatlan Helva”

Tarih: 15-12-2021 08:17:09 Güncelleme: 15-12-2021 08:19:09 + -


Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinden önce Türkiye’nin sonrasında da yurtdışına taşınan Tatlan Helva, Uluslar arası Kalite Ödül töreninde 2020 yılının “En İyi Gıda Firması” ödülünü kazandı.


Yılın En İyi Gıda Firması: “Tatlan Helva”

146 yıllık bir aile şirketi olan ve Bayramiç Helvasının lezzetini tüm dünyaya yayan Tatlan Helva, Uluslararası Kalite Ödül Töreninde “Yılın En İyi Gıda Firması” ödülünü kazandı. Tatlan Helva sahibi Bahar Koçer Yurt kazandıkları ödül ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Yılın En İyi Gıda Firması ödülünü Büyük Tatlan ailem adına aldım. 146 yıldır bir aile şirketi olarak kesintisiz devam eden tahin ve helva üretimimizde TATLAN HELVA ailesine, çalışma arkadaşlarıma, aileme, bizi tercih eden yurt içi ve dışı müşterilerimize, bütün paydaşlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“KALİTE TESADÜF DEĞİL, ARKASINDA ÇOK EMEK VE ÇALIŞMA VAR”

Tatlan Helva’nın Yılın En İyi Gıda Firması ödülünü kazanmasının tesadüf olmadığını belirten Bahar Koçer Yurt ; “Biz kadın dostu bir firma olarak da, Çanakkale- Bayramiç’ deki fabrikamızdan bütün dünyayı kaliteli tahin ve helva ile geleneksel lezzetimiz ile buluşturmak için, diğer markalarımızla da şifa sunmaya ve 146 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da kaliteden ödün vermeden üretimimize devam edeceğiz. Bu güzel ödüller bizi heyecanlandırıyor, kamçılıyor, daha azimli olmamızı sağlıyor. 2025 yılında, 150. yılımıza girmeye hazırlanırken, kaliteli,  yenilikçi ürünler üretmeye, ülkemize ve dünyaya yeni lezzetler sunmaya,  tecrübemize yeni tecrübeler eklemeye, bölgemize ve ülkemize katkıda bulunmaya, paydaşlarımızla işbirliği içinde ve birlikte, ülkemiz için güçlenerek devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Bu haber 3164 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI