thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:Yangından Etkilenen Çiftçilere DenizBank’tan Vade Desteği

Tarih: 21-08-2020 12:45:37 Güncelleme: 27-08-2020 00:33:37 + -


DenizBank, Çanakkale’nin Kumköy, Yalova ve Ilgardere köylerini etkileyen yangın nedeniyle mağdur olan müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor. Bankanın söz konusu köylerde yaşayan tarım müşterilerinin tüm ödemeleri 10 yıl vadeye kadar yeni bir ödeme planına bağlanıyor.


Yangından Etkilenen Çiftçilere DenizBank’tan Vade Desteği

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü faaliyetler ile özel bankalar arasında pazar payı açısından ilk sırada yer alan DenizBank, Türkiye’nin tüm bölgelerindeki üreticilerini elindeki bütün imkânları kullanarak desteklemeye devam ediyor. Banka bu kapsamda Çanakkale’de yaşanan yangından zarar gören tarımsal üreticiler için kolaylıklar sağlıyor.

 

DenizBank zarar gören çiftçinin tüm ödemeleri için, özel faiz oranı üzerinden 10 yıla varan vadelerde yeni bir ödeme planı oluşturuyor. Banka müşterileri borçlarını yeniden planlamak için Gelibolu ve Çanakkale şubelerine başvuru yapabiliyor.

 

“YANGIN MAĞDURU MÜŞTERİLERİMİZİN ÖDEMELERİNİ YENİDEN PLANLIYORUZ”

“Tarımla gönül bağımız var” diyen DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada DenizBank’ın çiftçinin zor gününde de yanında olduğunu vurguladı. Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Çanakkale’nin Gelibolu ve Eceabat ilçelerine bağlı Kumköy, Yalova ve Ilgardere köylerinde yaşanan yangın felaketi dolayısıyla bölge halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz. Önce insan anlayışıyla 23 yıldır Türkiye’nin her yerinde faaliyetlerine devam eden bir Kurum olarak, bizim için üreticimize hizmet aynı zamanda ülkemize hizmet anlamına geliyor. Zor dönemde üreticilerimizin sırtındaki yükü bir nebze de olsa omuzlamak en büyük gayemiz. Bu amaçla, çiftçimizin tüm finansal ihtiyaçlarına çözüm sağlamak üzere yangından etkilenen müşterilerimize özel faiz oranı ve 10 yıla varan vade imkânı sunuyoruz. Asıl amacımız ise müşterilerimizin üretime devam etmesini sağlamak. Tarımın gelişimi için soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz çiftçimize destek olmaya devam edeceğiz. Bölgede üretim yapan tüm çiftçilerimizi ihtiyaçlarını karşılamak ve DenizBank ayrıcalıklarından yararlanmak üzere şubelerimize bekleriz.”
Bu haber 5470 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI