www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:Valilik Törenlerde Çanakkale’nin Vekiline Yer Vermedi!

Tarih: 30-10-2023 05:14:27 Güncelleme: 30-10-2023 05:55:27 + -


Çanakkale Valiliğinin organize ettiği 29 Ekim törenlerinde; törenlere katılan tek milletvekili İsmet Güneşhan’a saygısızlık yapıldı. Hafta içi valilikten aranan ve törenlere katılıp katılmayacağı sorulan Güneşhan “Törenlere katılacağım” demesine rağmen, hatta törenlere katılan tek milletvekili olmasına rağmen protokolde yer verilmedi.


Valilik Törenlerde Çanakkale’nin Vekiline Yer Vermedi!

Çanakkale Valiliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri gerçekleştirildi. Dün ve gerçekleşen törenlere ise Çanakkale’den seçilmiş milletvekili olarak sadece CHP’li İsmet Güneşhan katıldı. Bu sabah vatandaşların da katıldığı tören için protokol oluşturulurken; Valilikten hafta içerisinde tüm milletvekillerinin arandığı İsmet Güneşhan’ın sadece katılacağı bilgisi verilmesine rağmen protokolde İsmet Güneşhan’a yer ayrılmadığı görüldü.

 

“BU ÇANAKKALE HALKINA YAPILAN SAYGISIZLIKTIR”

Valilik tarafından arandığın “katılacağım” dediği törenler için kendisine protokolde yer ayrılmayan Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan ise Cumhuriyet Bayramını vatandaşların arasında kutlamayı tercih etti. Gazetecilerin sorunları üzerine İsmet Güneşhan yaptığı değerlendirmede; “Bu bana değil; Çanakkale halkına yapılmış bir saygısızlıktır. Hafta içinde Valilikten arandım ve törenlere katılıp katılmayacağım soruldu. Kendilerine Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılacağımı belirtmiştim” dedi.

 

“HALKIMIZIN ARADINDA DAHA MUTLU OLDUM”

Valiliğinin organizasyonu becerememesi ve kendisine yer ayrılmamasına üzülmediğini ifade eden İsmet Güneşhan; “Valilikte demek ki bu işleri yapabilecek liyakatte insan yok. Benim derdim koltuk değil. Törenlerde sadece partimi değil; halkımızı da temsil ediyorum. Bu duruma üzülmedim, tam tersine halkın arasında, halkımızla iç içe Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu yaşamaktan daha mutluyum. Önemli olan Cumhuriyetimizi en güzel şekilde ve gururla kutlamaktır. Halkımızın ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.
Bu haber 1956 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI