marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:Semizoğlu; " Otopark Sorunu İçin Elimizi Taşın Altına Koyarız"

Tarih: 22-06-2019 06:48:50 Güncelleme: 22-06-2019 07:14:50 + -


ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu “En yaşanabilir şehir” unvanımıza bu tablo yakışmıyor. Kamu ya da Belediye bize yer göstermesiyle rol model oluruz, elimizi taşın altına koyarız ve Çanakkale’ye yakışır bir otopark yapma taahhüdünü veririz” dedi.


Semizoğlu;

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ağırlıklı olarak Çanakkale Çarşı Caddesi ve civarındaki, giyim, kuyumcu, ayakkabıcı ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren esnaflardan oluşan 12 no’lu Meslek Grubu Üyeleri ile sektörde yaşanan gelişmeler ve sorunları görüşmek üzere ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde bir araya geldi.

 

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Meslek grubu toplantısında, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Semih Toprak, Berkin Karaca, Ersin Kahraman, 12 no’lu Meslek Komite Başkanı Mustafa Ali Uzkuç, Komite Üyeleri Mustafa Özcan, Orhan Dom, Recep Yılmaz, Timur Ay ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

 

OTOPARK İSTİYORUZ! ÇARŞININ ULAŞILIR OLMASINI İSTİYORUZ!

Üyeler,  sosyal hayatlarını olduğu kadar ticari hayatlarını da etkileyen ve çözüm bekleyen en önemli sorunun otopark ve bunun beraberinde getirdiği trafik sorunu olduğunu, Sarıçay kenarındaki otoparkların da şehre yakışmadığını, ayrıca güvenliği olmadığını belirttiler.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu toplantı ile ilgili açıklamasında: “ 21 Meslek Grubu üyelerimiz ile geleneksel hale getirdiğimiz Sinerji Toplantılarımız çok verimli geçiyor. Daha önce de bu toplantılarımızda ve komitelerimizde yaptığımız anketlerde  21 grupta da ilk sırada  otopark sorunu çıktı. Buna daha fazla duyarsız kalamayız. “En yaşanabilir şehir” unvanımıza bu tablo yakışmıyor.  Kamu ya da Belediye bize yer göstermesi rol model oluruz, elimizi taşın altına koyarız ve Çanakkale’ye yakışır bir otopark yapma taahhüdünü veririz.” dedi.

 

YAT LİMANI VE KRUVAZİYER LİMAN İSTİYORUZ!

Meslek grubu toplantısına katılan üyeler; esnafı hareketlendirecek, ekonomik hayata katkısı en hızlı gerçekleşecek en etkili çalışmanın da Yat Limanı ve Kruvaziyer Liman olduğu konusunda görüş birliğine vararak Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yat Limanı ve Kruvaziyer Liman ile ilgili yaptığı proje ve somut çalışmalardan bir sonuca ulaşılamamasından çok üzüntü duyduklarını, paranın yanı sıra emeklerin boşa gitmesinin de bir nevi israf olduğunu  ifade ettiler.

 

Şehir merkezine arka arkaya yapılan AVM’lerden sonra rekabet gücü zayıflayan esnafın umudunun Kurvaziyer Liman olduğunu belirten üyeler bu isteklerini ısrarla vurguladılar. Üyeler ayrıca; alışveriş günleri yapılması, Efrad Okulu civarı düzenlenmesi, Aynalı Çarşı’nın bakım ihtiyacı,  şehir merkezinde geçici kurulan stantlarda yapılan satışların haksız rekabet oluşturduğu , kuralına uygun olmayan satışlara yetkililerin izin vermemesi gerektiği konularında görüş alışverişinde bulundular.
Bu haber 4834 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI