www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:“Satışa Mı Geldik?”

Tarih: 06-10-2021 06:35:16 Güncelleme: 06-10-2021 06:36:16 + -


CHP'de birbirlerini sert sözler ile eleştiren Muharrem Erkek ve Ülgür Gökhan barıştı. Kendi gruplarının dahi haberi olmadan gerçekleşen barış sonrası CHP kulislerinde ilginç yorumlar yapılıyor.


“Satışa Mı Geldik?”

CHP’de İl Kongresinden sonra birbirlerine kılıçları Çeken Muharrem Erkek ve Ülgür Gökhan barıştı. Geçtiğimiz hafta Herkesten habersiz yemekte buluşan ikili baltaları kuma gömdü. Kendi guruplarına “Partinin menfaatleri için” açıklamasını yaptılar.

 

Ülgür Gökhan Belediye Meclisi CHP gurubunda büyük bir mutlulukla aktardığı gelişmede, Muharrem beyle oturduk. Konuştuk. Sorunları çözdük. Bu yolu birlikte yürüyeceğiz. Birlikte siyaset yapacağız. Bizimde yanlışlarımız oldu. Bunları düzelteceğiz” yorumunu yaptı. Toplantıya katılanların İddialarına göre bu sözlerin üzerine İl Başkanı Metin Ümit Ural’ın “ Muharrem bey’de Rebiye hanıma yanlışlar yaptı sözlerine” Ülgür Gökhan tepki gösterdi. İlginç olan ise toplantıya Rebiye Ünüvar’ın katılmamış olmasıydı. Rebiye Ünüvar’ın bir süre önce yaptığı basın toplantısını eleştiren Belediye Meclis üyelerine tepki amaçlı gurup toplantısına katılmadığı ileri sürülüyor. Barış ile ilgili gelişmeleri ilk kez Ülgür Gökhan’ın ağzından duyan Meclis üyeleri şaşkınlıkla gelişmeleri dinlediler.

 

Muharrem Erkek ile Ülgür Gökhan barışı partide bazı çevrelerce sevinç yaratırken, taraflar arasında ise ilginç yorumlar yapılmaya başlandı. İkiye bölünen partide taraflar arasında sert diyaloglar yaşanmış birbirleri hakkında disiplin kuruluna şikayet üzerine şikayet yapılmıştı. Hatta Rebiye Ünüvar’ın eşi dahil bir çok isim ihraç edilmişti. Yapılan yorumlar arasında “satışa mı geldik !” diyenler bile var.

 

İkili arasındaki barış partide uzun süre konuşulacak. Kimilerine göre bu barış yerel seçimlere kadar sürecek. Çünkü tartışmanın en başındaki neden olarak ise Ülgür Gökhan’dan sonra kimin Belediye Başkan adayı gösterileceği konusu vardı. Bu sorunun sorulduğu ve cevap aranmaya başlandığı ilk günden bu yana taraflar arasında sorun çıkmıştı.
Bu haber 5471 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI