marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:Osman Okyay Üçüncü Kez Meclis Başkanı Seçildi

Tarih: 22-10-2022 06:56:29 Güncelleme: 22-10-2022 07:10:29 + -


ÇTSO Meclis Başkanlığı için sandık başına giden Meclis üyeleri oy birliği ile üçüncü kez Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Osman Okyay'ı meclis başkanı seçtiler.


Osman Okyay Üçüncü Kez Meclis Başkanı Seçildi

ÇTSO Meclis Başkanlığı için sandık başına giden Meclis üyeleri oy birliği ile üçüncü kez Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Osman Okyay'ı meclis başkanı seçtiler. 2 üyenin mazeretli olduğu seçimlerde; Meclis başkanlığı için tek aday olan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Okyay, 52 üyenin oyunu alarak yeniden Meclis Başkanı seçildi. Osman Okyay’ın üçüncü dönem başkanlık yapacağı Meclis başkanlığından ise yardımcıları olarak Şerif Mutlu, diğer başkan yardımcısı Armağan Aydeğer, katip üye ise Saniye Öfekler Elmas, 52 meclis üyesinin tamamının oyunu alarak seçildiler.

 

“HERŞEY ÇANAKKALE VE ÜLKEMİZ İÇİN..”

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Okyay üçüncü kez seçildiği Meclis Başkanlığı sonrasında meclis üyelerine hitaben teşekkür konuşması yaptı. Okyay konuşmasında; “ÇTSO’nun çok değerli meclis üyeleri. Bugün ki meclis başkanlığı ve yardımcılarının seçimlerinde bizlere gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ederiz. Bu ilgili ve teveccühün karşılıksız kalmayacağından emin olabilirsiniz. Bu yeni dönemin meclisimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İlimize ve ülkemize hayırlı hizmetlerde bulunmak, Çanakkale ticari ve sanayi faaliyetlerini geliştirmek tek hedefimizdir. Hepimiz gönüllü olarak buradayız, hepimiz mesaimizden, ailelerimizden vakit ayırarak görev yapıyoruz. Dolayısıyla bunun çok değerli olduğunu düşünüyorum. Geçtiğimiz dönemlerden bazı arkadaşlarımızda bu dönemde de devam ediyoruz. Aramıza yeni gelen meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum. Seçimlerimizin ve yeni dönemimizin Çanakkale’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 
Bu haber 1413 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI