Bugun...
Bizi izleyin:Hazin Fotoğraf.. Nejat Önder AK Partiye Geçiyor!

Tarih: 07-04-2021 06:25:39 Güncelleme: 07-04-2021 06:36:39 + -


İl Genel Mecls başkanı olmak isteyen fakat CHP tarafından aday gösterilmeyince istifa ederek bağımsız aday olarak İl Genel Meclis başkanı seçilen Nejat Önder AK Partiye geçiyor!


Hazin Fotoğraf.. Nejat Önder AK Partiye Geçiyor!

İl Genel Meclis başkanılığına aday gösterilmediği için CHP'den istifa ederek bağımsız aday olarak seçimleri kazanan Nejat Önder AK Parti ve MHP'li üyelerin desteği ile İl Genel Meclis Başkanı seçilmişti. Yıllarca CHP çatısından siyaset yapan, merkez ilçe ve İl Başkanlığı görevlerinde bulunan Nejat Önder'in ise AK Partiye geçeceğini bizzat AK Parti İl Başkanı Naim Makas açıkladı.

 

"MİLLİ MESELELERDEKİ HASSASİYETİ BİLDİĞİMİZ NEJAT ÖNDER.."

Sosyal medyadan paylaşım yaparak Önder'in AK Partiye geçeceğini duyuran İl Başkanı Naim Makas şu ifadeleri kullandı; "İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Öncelikli olarak Nejat Önder Bey'i tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz. Seçim sonucunun şehrimiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizim AK Parti ve MHP grubu olarak desteklediğimiz adayımızın dışında; HDP'ye tavır alamayan, sınırımızda PYD olsun diyen, milli meselelerde sınıfta kalan CHP'ye kayıtsız kalmayarak, önce partisinden istifa edip sonra da bağımsız aday olan, vatansever duruşu ve milli meselelerdeki hassasiyetini bildiğimiz Nejat Önder Bey'e AK Parti ve MHP grubu  olarak  blok halinde destek verdik, böylelikle yapılan seçim sonucunda  kendisi İl Genel Meclisimizin yeni başkanı oldu."

 

"TÖRENLE AK PARTİ ÜYESİ OLACAK.."
"İl Genel Meclisinde muhalefetin takındığı; şehrin ihtiyaçlarını öncelemeyen ve partizanca tavırların geride kaldığı bir çalışma dönemini hep birlikte yaşayacağımızı düşünüyoruz. Bugün düzenlenecek olan törenle, Nejat Önder'in partimiz saflarına katılacağını ve bir AK Parti üyesi olarak İl Genel Meclisindeki görevini ifa edeceğini değerli kamuoyuyla paylaşmak isterim. Şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz."
Bu haber 3755 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI