marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:Gökçeada Belediye Başkanı Polis Zoruyla Adliyeye Götürüldü

Tarih: 28-05-2022 09:18:22 Güncelleme: 28-05-2022 11:34:22 + -


İYİ Partili Belediye Başkanı Ünal Çetin yargılanıyor. Görevi Kötüye Kullanma iddiası ile yargılanan Ünal Çetin, adliyeye polis ekiplerince zorla götürüldü!


Gökçeada Belediye Başkanı Polis Zoruyla Adliyeye Götürüldü

2’nci defa Gökçeada Belediye Başkanı seçilen İYİ Partili Ünal Çetin, son bir yıldır hakkında açılan davalarla adeta boğuşuyor. Geçtiğimiz aylarda hakkında KHK’lı bir Hâkim’i işe aldığı için yargılanan; ancak KHK ile işten atılan Hâkimin suçsuz olduğu anlaşılınca beraat eden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, oldukça zor bir süreçten geçmişti.

 

 

SAVCININ İDDİANEMESİNİ HÂKİM KABUL ETMEDİ!

Edinilen bilgiye göre; Duruşma savcının hazırladığı iddianame hâkim tarafından kabul edilmeyerek iade edildi. Aykırı gazetesine göre; Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin yıllar önce çok ağır bir trafik kazası geçirmiş ve belinde 6 adet platin olduğu, uzun süreli ayakta durması sağlığı açısından hem sakıncalı hem de uygun değil.

 

Mahkemede ifadesini verdikten bir süre sonra sağlık durumu belirtilerek Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin için sandalye isteniyor. Hakim bu insani talebi bile reddederek, Çetin'i duruşma boyunca ayakta bekletiyor..

SAĞLIK RAPORU KABUL EDİLMEDİ..

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’in sağlık durumuna rağmen yargılama devam ediyor. Mahkeme duruşmayı bir hafta sonrasına erteliyor. Belediye Başkanı Ünal Çetin belindeki rahatsızlıktan dolayı duruşmaya katılamıyor ve almış olduğu raporu avukatı aracılığı ile mahkemeye sunuyor.

 

POLİS ZORUYLA ADLİYEYE GÖTÜRÜLDÜ!

Mahkemeye gönderilen sağlık raporunu Hâkim tarafından kabul edilmeyen Ünal Çetin hakkında polis zoruyla getirme kararı çıkartılıyor. Mahkeme kararını uygulayan polis ekipleri; Gökçeada Belediyesine giderek; görevi başındaki Belediye Başkanı Ünal Çetin’e hakkında zorla getirme kararı olduğunu ve adliyeye götürüleceğini tebliğ ediyorlar.

 

Polis aracına bindirilen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, adliyeye sevk edildi. Ayakta uzun süre beklemesi sağlığı açısından tehlikeli olan ve mahkemeye sunulan sağlık raporu kabul edilmeyen Başkan Çetin’in adliyede bir süre bekletildikten sonra ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

 
Bu haber 5703 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI