www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:Zam Gelmeden Önce Kaçırılmayacak Fırsat!

Tarih: 03-09-2018 06:13:58 Güncelleme: 05-09-2018 07:27:58 + -


Çanakkale'nin 13 köklü İnşaat Firması bir araya geldi, kampanya yaptı. Artan döviz kurlarının getirdiği maliyet artışlarına karşı 7-17 Eylül tarihlerinde eski fiyatlardan satış yapılacak.


Zam Gelmeden Önce Kaçırılmayacak Fırsat!

Çanakkale’nin en köklü 13 inşaat firması ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara eski fiyatlardan ev sahibi yapmak için bu yıl ikinci kez Konut Satış Günleri (7-17 Eylül 2018) düzenliyor. Artan döviz kurları karşısında değer kaybeden Türk Lirası ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kaçırılmayacak fırsat sunan Çanakkale’nin en köklü firmaları ayrıca ev satın alacak olan kişilere çekilişle araç sahibi olma imkânı da tanıyacaklar!

 

Son aylarda Türk Lirasının döviz kurları karşısında kaybettiği değer Türkiye ekonomisini derinden etkiliyor. Türk Lirasında yaşanan değer kaybı nedeniyle İnşaat sektörü de olumsuz etkilenen sektörlerin başında geliyor. Artan maliyetler karşısında konut fiyatları artarken; ev sahibi olmak isteyen vatandaşları da endişelendiriyor. Konut kredi oranlarının artması da vatandaşları düşündürüyor.

 

ÇANAKKALELİ İNŞAAT FİRMALARINDAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

 

Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından bu yıl 2.’si organize edilen Çanakkale Konut Günleri, 28 Haziran 2018 Perşembe günü İskele Meydanı’nda düzenlenen etkinlik ile eski fiyatlardan konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara büyük fırsat sunmuştu. Çanakkale’nin 13 köklü inşaat firması bir araya gelerek düzenlendikleri organizasyonla vatandaşlara cazip fiyatlarla konut sahibi olma imkânı tanımıştı. Konut Satış Günleri kapsamında firmalar ayrıca konut alan vatandaşlara her 50 Bin TL’lik alış verişlerinde çekilişle Citroen marka otomobil sahibi olma imkânı tanıyor.

KONUT GÜNLERİNİN İKİNCİSİ 7-17 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA..

 

Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği üyesi; Armada Yıldız İnşaat, BOOS Yapı, Çanakkale Kutlu İnşaat, FS-Yılmaz İnşaat, KARPAŞ Karacanlar İnşaat, MİM İnşaat Çanakkale, Çetinkaya İnşaat, Erdemir İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti., Emek İnşaat, Park Onyedi Evleri, Plastform Mimarlık İnşaat, Temizoğulları İnşaat, Endüstriyel İnşaat olmak üzere 13 firma çeşitli projelerini halkın beğenisine sundular. Büyük beğeni toplayan konut projeleri için şimdi firmalar bu yıl ikinci kez Konut Satış Günleri düzenlemek için kolları sıvadı.

 

ÇANAKKALELİ FİRMALAR ESKİ FİYATTAN KONUT SAHİBİ OLMA İMKÂNI SUNACAKLAR!

 

Çanakkaleli inşaat firmaları, 7-17 Eylül 2018 tarihleri arasında bu yıl ikinci kez 17 Burda AVM merkezinde düzenlenecek olan Konut Satış Günleri organizasyonu ile vatandaşlara eski fiyat üzerinden konut sahibi olma fırsatı sunacaklar. Artan maliyetlerden etkilenmeksizin eski fiyatlardan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara birbirinden değerli projelerini sergileyecek olan firmalar eski fiyat üzerinden 10 günlük konut alım imkânı verecekler. Çanakkale’nin en köklü firmalarının hazırladığı birbirinden değerli konutlardan ev sahibi olmak isteyen vatandaşların Konut Satış Günlerine yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
Bu haber 14009 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI