www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:Eski Hesap Yeniden Hortladı!

Tarih: 07-12-2020 06:20:55 Güncelleme: 07-12-2020 06:23:55 + -


Geçtiğimiz aylarda AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, görevini sessiz sedasız bırakarak ÇOMÜ’de Öğretim Görevlisi oldu! Burak Balık’ın öğretim görevlisi olması ise ilk tepki gösteren ise; AK Parti’de bir dönem tartışmaların hedefi olan ÇOMÜ’de akademisyen olan Yiğit Akkoyun gösterdi!


Eski Hesap Yeniden Hortladı!

AK Parti İl Gençlik Kollarını tartışmalı bir şekilde Mefail Ceylan’dan devir alan Burak Balık 2018 yılında Yeşim Karadağ’ın partiden istifa etme sürecine giden yolun kilometre taşlarından biriydi. Dönemin İl Başkanlığını yapan Yeşim Karadağ AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına ÇOMÜ’de akademisyen olan Yiğit Akkoyun’u destekliyordu. Kendisine Burak Balık önerildiğinde ise “Ben onunla Çalışamam” demiş, bu yüzden çıkan AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Krizinde Bülent Turan ile karşı karşıya gelmişti.

GECE ÂLEMLERİNDE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILMIŞTI!

Çıkan krize rağmen Bülent Turan’ın desteklediği Burak Balık, AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı olmuştu. AK Partide Gençlik Kollarına Burak Balık’ın atanması ise birçok krizi de beraberinde getirdi. Burak Balık’ın Mefail Ceylan’dan sonra gece alemlerinde çekilmiş fotoğraflarını Yiğit Akkoyun’un ağabeyi Halil Akkoyun paylaşarak “Çanakkale böylesini seviyor” tepkisini göstermişti.  

 

ÖNCE YURT MÜDÜRÜ ŞİMDİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ!

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Şubat 2018’de başlayan Burak Balık kısa süre sonra Çanakkale’de Ensar Vakfında Yurt Müdür olarak işe başladı! Düzenli maaş almaya başlayan Burak Balık daha sonra bir de Cafe açtı. 26 Temmuz 2020’de yaş itibariyle artık Gençlik Kolları başkanlığı yapamayacak olan Burak Balık görevinden ayrıldı.

 

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLUNCA ESKİ DEFTERLER YENİDEN AÇILDI

Biga İİBF’den mezun olan Burak Balık geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız mezun olduğu ÇOMÜ’de 30 Kasım 2020 günü işe başladı. Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda bulunan Yönetim ve Organizasyon bölümünde Yerel Yönetimler alanında Öğretim Görevlisi oldu! Önümüzdeki dönemde gençlere ders vermeye başlayacak olan Burak Balık’ın ÇOMÜ’de Öğretim Görevlisi olmasına tepkiler de gecikmedi!

 

2018 Yılında Burak Balık’a karşı AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığına aday olan, Akademisyen ve eski Ak Parti Merkez İlçe Başkan yardımcısı Yiğit Akkoyun eski defterleri açarak sosyal medyada tepki gösterdi.

 

ESKİ AK PARTİLİDEN SERT SÖZLER: “GENÇLERİMİZ İŞ İÇİN ORADAN ORAYA KOŞTURURKEN..”

Yiğit Akkoyun; “Çanakkaleli gençlerimiz güvenlik, temizlik işi için oradan oraya koştururken sen gel sırf gençlik başkanın oldu diye vasıfsız adamlarına üniversitede kadro ver.!  Yurt müdürü göster maaş bağla. Başkan olmadan öncede amacını söylemiştim. Şimdi ise liyakat diye bağıran arkadaşlara bakıyorum da tebrik ediyorlar. Bende sizin olmayan karakterinizi tebrik ediyorum. Benim yurdum insanı bunu sandıkta size soracaktır eminim.” Tepkisini gösterdi.
Bu haber 9939 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI