thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:“Dünya’da Sermaye Sıkıntısı Yok..”

Tarih: 17-01-2023 09:49:55 Güncelleme: 17-01-2023 09:50:55 + -


Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Akşam Future&Trends Summit etkinliğine katıldı. Doğan yaptığı açıklamada; “Dünyada sermaye sıkıntısı yok. Önemli olan para kaynaklarına doğru projeler ile ulaşabilmek” olduğunu söyledi.


“Dünya’da Sermaye Sıkıntısı Yok..”

Ziraat Bankası'nın ana Sponsorluğu ve Türk Telekom‘un iletişim sponsorluğunda, Akşam Gazetesi tarafından düzenlenen Akşam Future&Trends Summit etkinliği bugün başlandı. 4 oturumda gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye’de ve dünyada finanstan sigortaya, inşaat, çevre, şehircilikten e-ticaret ve perakendeye kadar sektörlerin gelecek planlarını ve trendlerini kapsamlı bir şekilde konuşmak üzere kamu, finans ve iş dünyasından üst düzey yöneticileri ve sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

 

“DİJİTALLEŞMENİN ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ”

18’ncisi gerçekleştirilen Akşam Future&Trends Summit etkinliğine katılan Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan; “Bu tür etkinlikler, siyasi ve iş dünyasının bir araya gelerek sinerji yarattığı etkinliklerdir. Bizler için oldukça motive edici bir etkinlik” olarak değerlendirdi.

 

“DOĞRU PROJENİZ VARSA; FİNANS KAYNAKLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ”

Sermaye’ye ulaşım konusunda sorulan soruya yanıt veren Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan; “Dünyada aslında sermaye ile ilgili bir sıkıntı yok, dünyada para çok. Önemli olan bu para kaynaklarına doğru projelerle ulaşabilmektir. Bizde kendi grubumuzda; bizim mobilya sektörümüzde Doğtaş, Kelebek gibi markalarımız var. Özellikle pandemi sürecinde dijitalleşme ve dijital pazarlamanın önemini anlamış olduk. Onun için e-ticarete daha fazla önem verdik. Bizde grup olarak dijital mağazalar oluşturmaya başladık. 5-10 bin metrekarelik mağazalar yerine 50-100 metrekarelik mağazalarda 10 bin tane ürün sergileyebiliyoruz. Gelecekteki dijitalleşmenin öneminin şirket olarak da bilincindeyiz, bu sektörde dijitalleşme konusunda çok önemli gelişmeler olacak. Sizin eğer doğru bir projeniz varsa yurt içinde ve yurtdışındaki para kaynaklarında ulaşımı konusunda bir sıkıntı göremiyorum” dedi.
Bu haber 1544 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI