Bugun...
Bizi izleyin:"Dertleri Doğa Değil; AK Parti ve Hükümete Zarar Vermek"

Tarih: 01-07-2021 07:49:18 Güncelleme: 01-07-2021 07:51:18 + -


Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada CHP’lilerin de katıldığı Assos’taki kaçak tesisi gündeme getirdi. Kaçak tesis üzerinden CHP’ye yüklenen Erdoğan; “Kazdağları ilgili her konuda ortalığı birbirine katan medya mensuplarından, sanatçılarından, sözde STK'lardan bu konuda en küçük bir söz çıktı mı? Bunların derdi çevre, tabiat, ağaç değil, daha ileri giderek söylüyorum, bunların hiçbirinin derdi ülkenin ve milletin kazançları, kayıpları ve istikbali değildir” dediCumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada CHP’lilerin de katıldığı Assos’taki kaçak tesisi gündeme getirdi. Kaçak tesis üzerinden CHP’ye yüklenen Erdoğan; “Kazdağları ilgili her konuda ortalığı birbirine katan medya mensuplarından, sanatçılarından, sözde STK'lardan bu konuda en küçük bir söz çıktı mı? Bunların derdi çevre, tabiat, ağaç değil, daha ileri giderek söylüyorum, bunların hiçbirinin derdi ülkenin ve milletin kazançları, kayıpları ve istikbali değildir” dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcıları, PM üyeleri ve Belediye başkanlarının katılarak açılışını yaptıkları HALK TV sahibine ait tesisin kaçak olduğu iddialarını ortaya atan isim AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan olmuştu. Turan’ın gündeme getirdiği kaçak yapı krizi Erdoğan tarafından da Grup Toplantısına taşındı.

 

CHP’nin hakikatleri çarpıtmakla uğraşırken kendi mensuplarının tam göbeğinde yer aldığı kepazeliklere bakmadığını söyleyen Erdoğan, Assos’ta açılışı yapılan kaçak yapı ile ilgili olarak; “"Bu parti ile ilgili son dönemde onlarca taciz, tecavüz, hırsızlık, yolsuzluk iddiası dile getirildi. Bunların hangisi ile ilgili CHP'nin kayda değer işlem yaptığın veya nice yalanı dillerine dolayan medya mecralarının aynı hususların üzerine gittiğini gördünüz? Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezinin pek çok yöneticisi ile yine aynı partiye mensup çok sayıda belediye başkanı Çanakkale Asos'ta, yani Kazdağları'nın hemen eteğinde kaçak bir işletmenin açılış törenine katılıyor. Niçin katılırlar biliyorsunuz, detayına girmeme gerek yok. Kazdağları ilgili her konuda ortalığı birbirine katan medya mensuplarından, sanatçılarından, sözde STK'lardan bu konuda en küçük bir söz çıktı mı? Bunların derdi çevre, tabiat, ağaç değil, daha ileri giderek söylüyorum, bunların hiçbirinin derdi ülkenin ve milletin kazançları, kayıpları ve istikbali değildir. Bunların tek derdi AK Parti'ye ve hükümete zarar vermek, CHP'yi de parlatmaktan ibarettir. Bizim tek muhatabımız millettir. Vakit siyasette savunmaya geçme, taarruza kalkma vaktidir" şeklinde konuştu.
Bu haber 943 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI