thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:ÇTSO Yönetimi 22. Edirne Fuarı’na Katıldı

Tarih: 26-05-2022 08:33:47 Güncelleme: 26-05-2022 08:35:47 + -


Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, yönetim kurulu üyeleri Bülent Erdoğan ve Özgür Ekşi 22. Edirne Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı’nın açılışına katıldı.


ÇTSO Yönetimi 22. Edirne Fuarı’na Katıldı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, yönetim kurulu üyeleri Bülent Erdoğan ve Özgür Ekşi 22. Edirne Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı’nın açılışına katıldı.

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi işbirliğinde 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Karaağaç Yerleşkesinde gerçekleştirilecek 22. Edirne Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Bu yıl yirmi ikincisi gerçekleştirilen Edirne Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı’nda; Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale başta olmak üzere Trakya’nın Tescilli Coğrafi Ürünleri sergileniyor. Coğrafi işaret almaya hak kazanan Lapseki Şeftalisi ile beraber İlimizin Coğrafi İşaretli ürün sayısı 10’na ulaştı. İlimizin öne çıkan tarım ürünlerinin tanıtımına her platformda destek oluyoruz. ÇTSO olarak tarım ürünlerimizin ihracatına da büyük önem ve öncelik veriyoruz. İhracata hazır olan veya başlamak isteyen firmalarımız için Oda olarak yurt dışı pazarlama ve alım heyetleri düzenleyeceğiz. Göreve yeni başlayan Edirne Valimiz Sayın Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile beraber Çanakkale Heyeti olarak yetkililerle fuarda yer alan stantları ziyaret ettik. Çanakkale standında İlimizin coğrafi işaretli ürünlerini kendilerine tanıttık. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese Yönetim Kurulum adına şükranlarımı sunuyor, tüm firmalarımıza başarılı bir fuar geçirmelerini temenni ediyorum.”
Bu haber 2090 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER BÖLGESEL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI