thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:ÇTSO Meclis Üyeleri, TOBB Seminerine Katıldı

Tarih: 12-02-2024 10:11:11 Güncelleme: 12-02-2024 10:13:11 + -


TOBB tarafından düzenlenen Oda Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri katılım sağladılar.


ÇTSO Meclis Üyeleri, TOBB Seminerine Katıldı

TOBB tarafından düzenlenen Oda Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri katılım sağladılar. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Temiz, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Şakir Kutluay ile Meclis Üyeleri; Ali Karaman, Birol Ürken, Bülent Şancı, Bülent Erdoğan, Erol Özcan, Ersin Vural,  Fatma Erhan, Hakan Kayalı, İlkay Erdoğan, Kaya Üzen, Mehmet Uz, Mert Öztürk, Recep Yılmaz, Saniye Elmas, Selçuk Aslan, Yasin Başaran ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın katıldığı seminerin ilk gününde TOBB’nin kurumsal yapısı, protokol ve temsil kuralları, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Dönüşüm konularında konuşmacılar tarafından sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Meclis Üyelerine hitaben yaptığı konuşmada görevlerine bu dönem yeni seçilenlere tavsiyelerde bulunarak demokrasinin en çok işlediği kurumun TOBB olduğunu, meclis üyelerinin atamayla değil seçimle göreve geldiğini vurguladı. TOBB organ üyelerinin insanlara fayda sağlayacak bir yerde olduklarını belirten Hisarcıklıoğlu, farklılıkların da zenginliğimiz olduğunu, kurumlarda kimsenin ötekileştirilmemesi gerektiğini söyledi.

Seminer ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu : “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak 25 kişi katılım gösterdiğimiz Seminer çok faydalı oldu. Camiamızın büyüklüğünü ve gücünü bir kez daha hissederken Birliğimizin kurumsal yapısı ve Dünyadaki yeri hakkında ve ekonomik güncel gelişmelere dair uzmanlardan bilgi aldık. Ayrıca TBMM eski Başkanı Sayın Cemil Çiçek’in sunumunu dinledik. Odamız adına Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve tüm ekibine bu faydalı semineri düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bu haber 614 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI