marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:ÇTSO Heyeti Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

Tarih: 06-12-2022 07:25:10 Güncelleme: 06-12-2022 07:27:10 + -


Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.


ÇTSO Heyeti Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. TOBB İkiz Kulelerinde gerçekleştirilen görüşmede, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik, Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Şakir Kutluay, Volkan Temiz, Meclis Başkan Yardımcısı Armağan Aydeğer, Meclis Katip üye Saniye Öfekler Elmas, TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, Genel Sekreter Sema Sandal ve Yönetici Asistanı Seval Akbulut hazır bulundu.

 

“ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN GÜCÜMÜZÜ TOBB’DEN ALIYORUZ”

 Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale iş dünyasının temsilcileri olarak en büyük gücümüz ve dayanağımız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’dur. Üyelerimizin ticari faaliyetleriyle ilgili karşılaştıkları sorunları, görüşleri ve sektörleriyle ilgili iyileştirme önerilerini iletiyor ve takipçisi oluyoruz. Rifat Başkanımız da sağ olsun taleplerimizle tek tek ilgilenerek konuyla ilgili en üst düzeyde lobicilik faaliyetleri yürütüyor. Bugün burada Yönetim Kurulu, Meclis ve Kadın Girişimciler Kurulu temsilcilerimizle beraber yeni dönemde hedeflediğimiz çalışmalarımız ve projelerimizle ilgili Rifat Başkanımıza bilgi vererek görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimizden gelen talepleri bir kez daha birinci ağızdan TOBB Başkanımıza ileterek destek talep ettik. İş insanları olarak, güçlü ve etkili bir liderimizin olması bizlerin ileriye daha fazla güvenle bakmasını sağlıyor. Yeni dönemde üyelerimiz ve İlimiz için daha güzel işler ortaya koymak üzere TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tam desteğini aldık. Kendilerine gösterdikleri misafirperverlik ve hayırlı olsun temennileri için katılım sağlayan heyetim ve tüm üyelerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“RİFAT BAŞKANIMLA ÇALIŞMAK BENİM İÇİN GURUR VE MUTLULUKTUR”

Bir dönem daha ÇTSO Başkanı olarak TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Semizoğlu; “Rifat Başkanımın bir lafı var. Çok doğru bir laf. Bizler Türkiye’nin en demokratik seçimleri ile seçiliyoruz. Gerek biz il, ilçe Oda, Borsaları, genel kurulumuzun sonrasında da Türkiye Odalar Borsalar Birliği’mizin Yönetim Kurulu ve Başkanı. Çanakkale’nin adına yakışır şekilde demokratik ve nezih bir şekilde seçimlerimizi çok yüksek bir katılımla gerçekleştirdik. Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Bu dönem de istediğim arkadaşlarımla çalışma imkanı buldum. Önümüzdeki dönemde Odalar Borsalar Birliği’mizin Genel Kurulu var. Bu dönemde de Rifat Başkanımla çalışmak benim için onur, gurur ve mutluluk olacaktır” dedi.
Bu haber 683 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI