marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:CHP’den ÇTSO Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti

Tarih: 02-11-2022 07:05:55 Güncelleme: 02-11-2022 07:06:55 + -


Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte ve Parti Yönetiminden oluşan heyet ÇTSO Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


CHP’den ÇTSO Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte ve Parti Yönetiminden oluşan heyet ÇTSO Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik,  Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“SEÇİM SÜRECİMİZİ TAMAMLADIK, ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Odamızın organ seçim süreci, üyelerimizin büyük ilgisiyle beraber tam bir demokrasi şöleni halinde gerçekleşti. Yönetim Kurulu üyelerimle beraber yeni dönemde önceki dönemimizden gelen bilgi birikimimizi ve tecrübemizi kullanarak, üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek üzere çok daha güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi hayata geçirmek için bayrağımız altında birleşen tüm siyasi partilerle eşit mesafedeyiz ve iş birliğine hazırız. Üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini, bugüne kadar siyasilerimize ilk ağızdan ve yazılı olarak nasıl ilettiysek bugünden sonra da aynı şekilde iletmeye devam edeceğiz. Bizim heyecanımız ve tüm kavgamız Çanakkale’mizin daha iyi olması ve ekonomisin gelişmesi için. Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Muharrem Erkek’e Çanakkale Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan’a, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Metin Ümit Ural ve ekibine Yönetim Kurulum adına gerçekleştirdikleri hayırlı olsun ziyareti için teşekkür ediyorum.” 

“ÇANAKKALE’MİZ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMA ARZUMUZU YİNELİYORUM”

Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına güven tazeleyerek yeniden seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu’nu tebrik ederek; “Meslek Kuruluşları bulunduğu yerin ekonomik hayatına katkı sağlayan en önemli Kurumlarındandır. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bu katkıyı artırmak için gösterdiği çabaya şahidiz. Oda üyeleri seçimlere yüksek katılım sağlayarak desteklerini ve iradelerini ortaya koydular. Yeni Yönetim Kurulunu kutluyor ve Çanakkale’miz için birlikte çalışma arzumuzu yineliyorum” dedi.
Bu haber 1793 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI