thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:


Değişimin İl Başkanı Adayı: Av. Levent Gürbüz
Tarih: 19-09-2023 06:33:39 Güncelleme: 19-09-2023 06:34:39 + -


CHP’de değişim taraftarı Beyaz Liste’nin İl Başkan Adayı Av. Levent Gürbüz düzenlenen toplantı ile adaylığını açıkladı. Değişim taleplerini bir kez daha yenileyen Av. Levent Gürbüz; “Umut yenilenmenin başlangıcıdır sloganıyla yola çıktık. Her alanda değişim diyerek, halkımıza yeniden umut olmak için desteklerinizi bugüne kadar esirgemediniz. Önümüzdeki İl Kongresinde de bu coşkuyu sürdürürsek başaracağımıza eminim” açıklamasında bulundu.


Değişimin İl Başkanı Adayı: Av. Levent Gürbüz

Mahalle delege seçimlerinden zaferle çıkan CHP’deki Beyaz Liste Merkez İlçe seçiminin ardından gözünü İl Başkanlığına çevirdi. Uzun süredir partili ve delegelerle çalışmasını yürüten Av. Levent Gürbüz CHP İl Başkanlığı adaylığını açıkladı. Gürbüz’ün adaylık açıklamasına ise; Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan, CHP PM üyesi Muharrem Erkek, YDK üyesi Serdar Soydan’ın yanı sıra CHP İlçe Başkanları, CHP’li Belediye Başkanlarının katılmaları dikkat çekti.

 

“DEĞİŞİM TALEBİYLE TEKRAR UMUT AŞILAMAK İÇİN..”

CHP’li üyelerin ve vatandaşlarında katıldığı adaylık açıklamasında Av.Levent Gürbüz’e yoğun ilgi gösterildi. İl Başkan yardımcısı Orhan Orhan Av.Levent Gürbüz’e seçimlerde başarı diledi. İl Başkan Adaylığına talip olduğunu açıklayan Av. Levent Gürbüz ise yaptığı konuşmada; “Mayıs ayında yaşadığımız seçim tüm yurtta ve özellikle Cumhuriyet Halk Partisine güvenen insanlarımızda büyük hayal kırıklığı yarattı. Halkımıza değişim talebiyle tekrar umut aşılamak, önümüzdeki yerel seçimlere partimizi en güçlü şekilde hazırlamak, genç, dinamik ve tecrübeli kadrolarla siyasete yön vermek için, yapılacak olan Çanakkale İl Kongresinde Çanakkale İl Başkanlığı’na adayım” dedi.

“BU GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIMA İNANIYORUM”

CHP’deki değişim talebinin tüm parti tabanından güçlü bir şekilde geldiğine dikkat çeken Av. Levent Gürbüz; “12 Temmuz’da başlayıp 25 Temmuz’da tamamlanan Merkez İlçe Delege Seçimlerinde gördük ki üyelerimiz önemli bir katılımla sandığa giderek iradesini ortaya koymuştur. Can Başkanımın seçildiği Merkez İlçe Kongresinin tek aday ile yapılması da yine üyelerimizin ortaya koyduğu iradenin sonucudur. Ben bu iradenin güç verdiği örgütlerimizin isteği ve desteği ile İl Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Tecrübem, bilgim ve kişiliğimle bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum” dedi.

“UMUT YENİLENMENİN BAŞLANGICIDIR”

Av. Levent Gürbüz adaylık açıklamasını şu sözlerle noktaladı; “Umut yenilenmenin başlangıcıdır sloganıyla yola çıktık. Her alanda değişim diyerek, halkımıza yeniden umut olmak için desteklerinizi bugüne kadar esirgemediniz. Önümüzdeki İl Kongresinde de bu coşkuyu sürdürürsek başaracağımıza eminim. Tüm ilçe örgütlerimizle birlikte çalmadık kapı bırakmamak için, ilerici ve devrimci tavır almak için, Atatürk ilkelerine sahip çıkmak için, Örgütlerimizi güçlendirmek için adayım yolumuz açık olsun. Katılan herkese teşekkür ediyorum.”
Bu haber 2141 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI