thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:"30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun"

Tarih: 30-08-2022 07:23:03 Güncelleme: 30-08-2022 07:26:03 + -


AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 100. yıl dönümü dolayısıyla ortak bir mesaj yayımladı.AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 100. yıl dönümü dolayısıyla ortak bir mesaj yayımladı. Turan ve İskenderoğlu yayınladıkları ortak mesajlarında şu ifadelere yer verdiler;

 

“30 Ağustos, 100 yıl önce aziz milletimizin destansı mücadelesinin zaferle taçlandığı özel bir gündür. Başkomutanlık Meydan Muharebesi, bağımsızlığımız uğruna büyük bir azimle mücadele ederek dönemin en güçlü ordularını dize getirdiğimiz, aziz vatanımızı işgalcilerden temizleyen yolu açtığımız, millet olmanın ne demek olduğunu cihana bir kez daha gösterdiğimiz önemli bir zafer olarak tarihteki yerini almıştır. Şanlı destanlarla dolu bir tarihi olan milletimiz, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, bir olunca, birlik olunca neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Büyük Taarruz, bugün hala, bu topraklar üzerinde farklı emeller ve hesaplar peşinde koşanlar için önemli bir mesajdır. Bu mesajı unuttukları dönemlerde atmaya çalıştıkları adımlara da aziz milletimiz aynı azim ve kararlılıkla cevap vermektedir.

 

Bize düşen, ecdadımızın dünya tarihine damga vuran millet olma bilinci ile azim ve kararlılığını gelecek nesillere taşımak, onların gözlerini kırpmadan canlarını feda ederek bizlere miras bıraktıkları bu ülkeyi daha da ileriye götürmektir.

 

Bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan uğruna can vermiş tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnetle ve saygıyla yad ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”
Bu haber 2157 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI