Bugun...
Bizi izleyin:



Türkiye Şampiyonası'ndan 9 Madalya ile Döndüler

Tarih: 10-12-2019 06:11:39 Güncelleme: 10-12-2019 07:11:39 + -


Çanakkale Belediyespor yüzücüleri Türkiye Şampiyonasından 5 altın, 3 Gümüş 1 Bronz , toplamda dokuz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.


Türkiye Şampiyonası'ndan 9 Madalya ile Döndüler

Türkiye Yüzme Federasyonun Faaliyet takviminde yer alan 5-8 Aralık 2019 tarihinde düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri 1400 sporcu, 202 Kulübün Katılımıyla gerçekleşti. Türkiye Finallerine katılan ve Çanakkale'yi temsil eden Çanakkale Belediyespor Kulübü Yüzme Baş antrenörü Nehir Çakır nezaretindeki 9 sporcu katıldı. Şampiyonaya katılan sporcular 5 altın, 3 Gümüş 1 Bronz , toplamda dokuz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

 

Rekor bir katılımla Ankara da gerçekleşen ve çekişmeli mücadelelerin sahne aldığı müsabakada madalyalar ile dönen sporcuların isimleri, yüzdükleri mesafe ve aldıkları dereceleri şöyle:

 

Eylül EKİNCİ ( Altın MADALYA )

50 m kurbağalama 00:38:70 (A3)

100 m kurbağalama 01:22:99(A3)

200 m kurbağalama03:06:24(A2)

200 m Karışık 02:44:37 (A2)

 

Deniz KAVDIR (Altın MADALYA)

50 m serbest 00:30:78 (A3)

100 m serbest 01.05.30 (A4)

200 m kelebek 02:39:63 (A4)

100 m kelebek 01:12:37 (A3)

 

Eylül Kayra ARKAN (Altın MADALYA)

400 m serbest 05:01:07(A4)

100 m kelebek 01:14:62 (A4)

100 m serbest 01:06:98(A4)

200 m karışık 02:44:17 (A4)

 

Ümit Ilgın AYDINÖZ (Altın MADALYA)

50 m kurbağlama00:40:85 (A3)

100 m kurbağalama01:27:00(A3)

200m kurbağalama03:12:82 (A2)

50 m serbest 00:33:51 (A2)

 

Ezgi CANDAN (Altın MADALYA)

50 m serbest 00:29:98 (A4)

100 m serbest 01:07:57 (A2)

50 m kelebek 00:34:26 (A1)

50 m sırtüstü 00:36:10 (A1)

 

Emiralp MALTEPE (Gümüş MADALYA)

50 m kurbağalama 00:40:32 (A1)

100 m kurbağalama 01:27:18 (A1)

200 m kurbağalama03:04:96(A2)

50 m serbest 00:32:84 (A1)

 

Bade UMUL (Gümüş MADALYA)

50 m sırtüstü 00:36:10 (A1)

100 m sırtüstü 01:20:33(A1)

200 m sırtüstü 02:47:11 (A2)

50 m serbest 00:33:27 (A1)

 

Hazal KORKMAZ (Gümüş Madalya)

50 m sırtüstü 00:37:97 (A2)

100 m sırtüstü 01:24:83 (A1)

200 m sırtüstü 02:58:83 (A1)

50 m serbest 00:33:24 (A2)

 

Kerem Kaan ÖZDEMİR (Bronz Madalya)

50 m sırtüstü 00:37:14 (A1)

100 m sırtüstü 01:21:06

50 m serbest 00:33:08




Bu haber 3057 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
  • Bebişler
    Bebişler
  • Yurdum İnsanı
    Yurdum İnsanı
  • FANTASTİK
    FANTASTİK
  • ATATÜRK
    ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
    Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
    Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
  • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
    TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  • Çanakkale Gangnam Style
    Çanakkale Gangnam Style
  • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
    HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
    CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI