Bugun...
Bizi izleyin:ŞOK! Çanakkale Belediye Meclisinde Corona Çıktı!

Tarih: 09-09-2020 01:41:02 Güncelleme: 09-09-2020 03:20:02 + -


3 Eylül 2020 günü yapılan Çanakkale Belediye Meclis toplantısında meclis üyelerinden birinde Corona Virüsü çıkması nedeniyle, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan dahil, meclis üyeleri, müdür, şef ve gazetecilerin tamamı karantinaya alınıyor!


ŞOK! Çanakkale Belediye Meclisinde Corona Çıktı!

3 Eylül 2020 günü yapılan Çanakkale Belediye Meclis toplantısında meclis üyelerinden birinde Corona Virüsü çıkması nedeniyle, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan dahil, meclis üyeleri, müdür, şef ve gazetecilerin tamamı karantinaya alınıyor!

 

Çanakkale Belediye Meclis üyesi CHP Grup Başkanvekili Erdal Gezen'de Corona Virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta sonu Burhaniye'de katıldığı bir düğünden kaptığı tahmin edilen Erdal Gezen'in daha sonra 3 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen Çanakkale Belediye Meclis toplantısına katılmıştı. Bu toplantının ardından Corona Virüs belirtileri artan Erdal Gezen'e tes yapıldığı öğrenildi.

 

MÜDÜRLER, ŞEFLER, GAZETECİLER, MECLİS ÜYELERİ..

Erdal Gezen'in testinin pozitif çıkması sonucu Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Filyasyon ekipleri Erdal Gezen'in temas ettiği tüm kişileri takibe almaya başladığını öğrenildi. Baştada Çanakkale Belediye Meclis toplantısına katılan herkesi.. Belediye Meclis toplantısına katılan Meclis üyelerinin yanı sıra, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan yardımcıları, müdürler, şefler ve toplantıyı takip eden tüm basın mensupları tek tek aranmaya başlandı.

 

GÖKHAN; "TESTİM NEGATİF ÇIKTI AMA EVE GİDECEĞİM"

Konuyla ilgili olarak Aynalı Pazar gazetesine açıklama yapan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; "Malesef iddialar doğru, üzücü bir durumla karşı karşıyayız. CHP'li arkadaşımızın Burhaniye'de katıldığı bir düğünde kaptığı tahmin ediliyor. Ardından da meclis toplantısına katıldı. Burada temas ettiği ve aynı ortamda bulunan herkesi Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri tedbiren karantinaya alacaklar. Ben dün tesadüfen test yaptırmıştım, testimin sonucu negatif çıkmıştı. Ama yine de kuluçka evresini düşünerek önümüzdeki Salı gününe kadar hepimizi eve gönderecekler ve takip altında tutulacağız" dedi.

 

EVİNDE KOKTEYL DÜZENLEMİŞ!

CHP'li Erdal Gezen'in belediyede temas ettiği çalışanlar dahil herkes için fililasyon ekipleri çalışma başlatırken; Erdal Gezen'in bu hafta sonu da evinde misafirlerine kokteyl verdiği öğrenildi. Çanakkale Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri virüsün yayılması ihtimaline karşılık çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bu haber 7849 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI