Bugun...
Bizi izleyin:Küçükkuyu'da Emre Bozkurt Rüzgârı Esiyor

Tarih: 05-11-2018 07:22:51 Güncelleme: 05-11-2018 07:43:51 + -


Küçükkuyu'da şampiyon sahaya indi. Serbest dalış Türkiye şampiyonu Emre Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisinden aday adaylığını açıkladı. Bozkurt, spordaki disiplin , azim, çok çalışma ve irade gücünü Belediye Başkanlığına taşıyacağı iddiasında....


Küçükkuyu'da Emre Bozkurt Rüzgârı Esiyor

Küçükkuyu ‘da Cumhuriyet Halk Partisinden Emre Bozkurt ‘un aday adaylığı Küçükkuyu halkında kısa sürede büyük karşılık buldu ve heyecana neden oldu. Küçükkuyu ‘da yıllardır eczacılık yapan, dürüst, kibar, sevilen kişiliği yanında başarılı sporculuğu ile bilinen Emre Bozkurt ‘un toplumun her kesiminden oy alabileceği konuşuluyor.

 

Emre Bozkurt’un Küçükkuyu kökenli olan ailesi dürüst kişilik yapıları ile tanınıyor. Bu nedenle CHP aday adayının “Şeffaf belediyecilik anlayışıyla, herkese açık ve herkesi dinleyerek, herkesi kucaklayarak, hep birlikte yönetim” ifadesi güvenle karşılanıyor. Çok sevilen bir esnaf olması nedeniyle sürekli halk ile iletişimde olan Emre Bozkurt ‘un adaylığının açıklanması halinde, Küçükkuyu halkının parti gözetmeksizin bu adayın arkasında bütünleşeceği görülüyor.

 

KÜÇÜKKUYU İÇİN BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR!

Arkasına halkın desteğini alarak Küçükkuyu Belediye Başkan Aday Adayı olan Emre Bozkurt çok büyük projelere imza atacaklarını belirtti. “ Çağdaş yaşamı belediye getirir” diyen Emre Bozkurt topluma eşit yurttaş olarak katılımı ve kişilerin potansiyelini kullanabileceği mekanizma ve kurumların oluşturulmasını sağlayacaklarını bildirdi. Belediyecilik anlayışını “belediyenin temel görevlerinin eksiksiz yapılmasının yanında, beldeye konum ve demografik yapısına uygun kültürel ve ekonomik vizyon çizebilmek “ olarak tanımlayan Emre Bozkurt ; “Küçükkuyu için büyük hayallerimiz var” diyerek çeşitli festivaller ile Küçükkuyu’nun tanıtımını yapacaklarını, ekonomiyi canlandırarak, esnafın kazancını arttıracaklarını söyledi. “Yurt dışı bağlantılı projelerimiz ile burayı 12 ay hareketli bir cennet kasabaya dönüştüreceğiz” dedi. Açıklamasını istediğimiz ama adaylık sürecinden sonra açıklanmasının daha doğru olacağını belirttiği projeleri ve ekibi ile Küçükkuyu yu Avrupa standartlarına taşıyacaklarını, organik tarım, doğal ve sağlıklı yaşam merkezi haline getireceklerini bildirdi.

ŞAMPİYON SAHAYA İNDİ!

EMRE BOZKURT'A yalnızca CHP’lilerden değil, bütün partilerden ciddi bir destek var. Serbest Dalışda 3 defa Türkiye Şampiyonu, 1 defa Dünya Üçüncüsü olan ve halen serbest dalış statik Apnea ( nefes tutma) Türkiye rekorunu elinde bulunduran (7 dk. 43 sn.) aday adayının spordaki azim, kararlılık, disiplin ve başarısını Belediye çalışmalarında da göstereceğine inanılıyor.

 

CHP aday adayı basına yaptığı açıklamada “Adaylığımın onaylanması halinde; “Çevre bilinci ve doğanın korunması yola çıkış şiarlarımızdan en önemlisi. Ege’nin incisi Küçükkuyu ‘nun doğal güzelliğini koruyacağız, turizmde hak ettiği yere taşıyacağız. Türkiye ‘nin en kaliteli zeytinyağına sahip olan Küçükkuyu ‘yu dünyaya tanıtacak, organik zeytinyağı üretiminde marka haline getirerek çiftçimizin yağını daha yüksek değerlere satmasına yardımcı olacağız.

KÜÇÜKKUYU ‘NUN BÜYÜK HİKÂYESİNİ YAZACAĞIZ

Aday adaylığını açıklamasından sonra büyük kamuoyu desteği bulan Emre Bozkurt “Küçükkuyu’nun Büyük hikâyesini yazacağız” dedi. Öncelikle geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizin eğitim, kültür, sanat, spor alanlarında kendilerini ifade edecekleri ve üretkenliklerini arttıracakları projelerle yola çıkacağız. Kadınların kendi el emeklerini değerlendirerek kazanç sağlamaları için kadınlara özel çalışmalarımız olacak.  Beldemizde sağlık bulmaya gelmiş olan emekli kesimi de unutmayıp onlar ile birlikte kültür, sanat, spor ve sağlık aktivitelerini arttıracağız. Kısaca Küçükkuyu’nun büyük hikayesini yazacağız” dedi.

EMRE BOZKURT KİMDİR?

Babası ve annesi Küçükkuyu ‘nun köklü ailelerinden olan Emre Bozkurt Ortaokulu İzmir Saint Joseph ‘te, liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret lisesinde okudu. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Küçükkuyu ‘da “Deniz” ismindeki eczanesini işletiyor. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, orta derecede Almanca biliyor. Eczacılık dışında zeytincilik ve balıkçılık ile ilgileniyor. Nefesli serbest dalışda 3 defa Türkiye Şampiyonu oldu , 1 defa Dünya Üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya kazandırdı ve halen serbest dalış statik apnea ( nefes tutma) Türkiye rekorunu elinde bulunduruyor. Eşi Seval Bozkurt da Altınoluk’ta kendi eczanesini işletiyor ve başarılı bir siyasetçi. İki çocukları var.

 
Bu haber 4658 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI