Bugun...
Bizi izleyin:İYİ Parti Kuruluşunun 2.Yıldönümünü Kutluyor

Tarih: 25-10-2019 08:50:26 + -


İYİ Parti'nin kuruluşunun 2.yıldönümü nedeniyle basın açıklaması yayınlayan İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran; "Demokratik parlamenter sistemin vazgeçilemez unsurları olan siyasi partilerin en yenisi ve en İYİ'si olan İYİ Parti’mizin 2. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun" dedi.


İYİ Parti Kuruluşunun 2.Yıldönümünü Kutluyor

Kuruluşunun ikinci yıldönümünü kutlayan İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran yayınladığı mesajında; "Bütün baskı ve engellemelere karşı 'Medeniyet Yolunun Taşlarını Sadece Cesurlar Döşer' sözünden hareketle İYİ Parti cesur, yürekli, İYİ insanların çok büyük emek özveri ve mücadelesi sonucu karartılan salonlardan güneş gibi doğmuştur. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde, kuruluşunun üstünden bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin gereksinimleri doğrultusunda ürettiği politikalar ile “takip eden” değil “takip edilen” bir parti olmuştur. Türk halkının bu teveccühünü boşa çıkarmayarak dik duruşu ve dürüst siyaset anlayışı ile diğer partilere de örnek olan bu “iyilik hareketi” kuruluşundan bu yana geçirdiği zorlu dönemde seçimler atlatmış ve hepsinden de yüzünün akı ile çıkmıştır" ifadelerini kullandı.

 

"CUMHURİYET TARİHİNİN EN KÖTÜ DÖNEMİ BİTMEK ÜZEREDİR"

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran açıklamalarının devamında; "İYİ’lik bulaşıcıdır. Biz inanıyoruz ki, Cumhuriyet tarihinin bu en kötü dönemi bitmek üzeredir. Gün, Türk’ün yükselme günüdür. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İyi Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır.

İYİ PARTİ Özgün bir partidir. İYİ Parti hiçbir siyasi partinin devamı veya arka bahçesi değildir. Siyasette yeni bir soluktur, bütünleştirici yeni bir kimlik üstlenmiştir. İYİ PARTİNİN kapısı herkese açıktır. İYİ Parti merkez bir parti olup kapısı, dili, dini, ırkı, mezhebi, etnik kökeni ne olursa olsun bütün vatanseverlere açıktır. Önemli olan vatanseverlik paydasında birleşebilmek, ortak hareket edebilmektir. Demokrasiyi savunan, demokraside güçler ayrılığı ilkesini benimseyen bütün vatandaşlarımızı bu kutlu yolda bizimle yürümeye, partimize üye olmaya, görev almaya davet ediyoruz. Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız bu yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin 2nci kuruluş yıldönümünün tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Bu haber 1009 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI