Bugun...
Bizi izleyin:İYİ Parti Ezine ve Geyikli Adaylarını Açıkladı

Tarih: 21-12-2018 06:30:10 Güncelleme: 21-12-2018 07:22:10 + -


İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığınca Ezine ve Geyikli Belediye Başkanlıkları için aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Ezine Belediye Başkan adayı olarak Avukat Zühtü Şansal Erdil ve Geyikli Belediye Başkanlığı için ise İsmail Tezel aday olarak İYİ Parti adına yerel seçimleri kazanmak için çalışacaklar.


İYİ Parti Ezine ve Geyikli Adaylarını Açıkladı

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığınca Ezine ve Geyikli Belediye Başkanlıkları için aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Ezine Belediye Başkan adayı olarak Avukat Zühtü Şansal Erdil ve Geyikli Belediye Başkanlığı için ise İsmail Tezel aday olarak İYİ Parti adına yerel seçimleri kazanmak için çalışacaklar. İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Ezine ve Geyikli Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada; “İYİ Parti olarak yerel seçim sürecine girdiğimiz şu günlerde her zamankinden daha hızlı ve daha iyi çalışmaya devam ediyoruz. Partimize olan ilgi ve güvenin arttığı şu günlerde üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinç ile partimiz ilkeleri doğrultusunda Çanakkale’ye en iyi hizmeti verebilecek ve şehrimize yakışacak adaylarımızla seçim sürecini çok başarılı bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz. Bu inançla Çanakkale’mizin güzide ilçelerinden Ezine’mizin güzide insanı, belediye başkan adayımızı kamuoyuna takdim ediyorum. Kendilerine hayırlı olmasını ve başarılar diliyorum” dedi.

 

"İYİ PARTİ SÜREKLİ İYİ İNSANLARLA BİR ARAYA GELMİŞTİR"

İYİ Parti GİK ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Ezine Belediye Başkan adayı Avukat Zühtü Şansal Erdil ve Geyikli Belediye Başkan adayı İsmail Tezel’e başarılar dileyerek şunları söyledi; “Her iki adayımız da birbirinden kıymetli arkadaşlarımızdır. Ezine ilçemizde rüştünü ispat etmiş, herkes tarafından sevilen ve sayılan, garibanların avukatı yol arkadaşımla belediyeyi kazanacağına inandığım arkadaşımla beraber yürüyeceğiz. Çanakkale’nin şimdiye kadar açıkladığımız birbirinden kıymetli aday arkadaşlarımızla olduğu gibi İYİ Parti sürekli iyi insanlarla bir araya gelmiştir. İyi insanlarla iyi belediyeyi tanıtmak üzere kervan yola çıktı. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi Ezine’de tüm siyasi partili insanlarımızı kucaklayarak, tabiri caiz ise Ezine’nin tozunu atmaya gelen arkadaşımızla yok yürümekten onur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Ezine’miz de Geyikli beldemizde iyi insanlar belediyeyi alacaklardır. Bu yolda iki arkadaşımıza da başarılar diliyorum” dedi.

 

İYİ Parti GİK ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Geyikli Belediye Başkan aday İsmail Tezel için ise şunları söyledi; “Geyikli’nin sokaklarında top oynamış, okullarında okumuş, oranın suyunu içmiş ve gelmiş yaşadığı beldenin adayı olmuş bir arkadaşımızdır. Biz dışarıdan aday ithal etmiyoruz. Dolayısıyla biz bu noktada Geyikli Beldemizden de eminiz. Geyikli’nin de anahtarlarını getireceğinden eminiz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 

“EZİNE İYİ OLACAK”

“Bir Ezineli olarak Ezine’ye hizmet aşkıyla Belediye Başkanlığı için adaylık başvurumu yapmış bulunmaktayım. Çıktığımız bu yolda hedefimiz daha mutlu ve huzurlu insanların daha yaşanabilir Ezine’de yaşamalarını sağlamak ve buna vesile olmaktır. Çıktığımız bu yolda başarıya ulaşacağımıza ve Ezine’nin iyi olacağına inancımız tamdır” dedi.
Bu haber 5380 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI