Bugun...
Bizi izleyin:Gökhan “Hedefimiz Yüzde 54’ün Üzeri”

Tarih: 03-12-2018 07:01:01 Güncelleme: 03-12-2018 07:53:01 + -


Bugün gerçekleşen eğilim yoklamasında büyük bir farkla CHP’li üyelerin adayı olarak sandıktan çıkan Ülgür Gökhan, yaptığı konuşmasında “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde hedefimiz yüzde 54’ün üzeridir” dedi.


Gökhan “Hedefimiz Yüzde 54’ün Üzeri”

Ülgür Gökhan tezahüratlar eşliğinde yaptığı konuşmasında; “Bugün çok güzel bir şölen hüviyetinde ön seçim yaptığımızı gözledim. Tüm örgütümüz üç bin kişinin düzen içerisinde oy kullanmasını sağladılar. Bu süreç tamamlandığında göre; artık diğer aday adayı arkadaşlarım ve aday arkadaşlarıma gönül vermiş partililerimiz var onları da kucaklayacağız. Oy kullanmaya gelememiş bir çok arkadaşımız var onları da bu demokrasi yürüyüşüne dahil edeceğiz. Artık örgütmüz ayağa kalkmıştır, önümüzdeki dört ay boyunca canla başla çalışacağız. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Diğer aday adaylarına da teşekkür eden Ülgür Gökhan; "Bu beraberliğimizi sadece Çanakkale’de değil il çağında göstereceğiz. Kadınlarımızın desteği ile seçimi kazandığımıza inanıyorum. Çanakkale Belediyesini yerel seçimlerde yine kadınlarımızın çalışması ile kazanacağız. Çok önemli bir seçim sürecindeyiz. Yerel seçimler sadece Çanakkale için değil Türkiye için çok önemli. Onun için bizler Çanakkale’de sosyal demokratların kenti, barışın kentinde iktidarımızı sürdüreceğiz. Çanakkale halkı bizlere güvenecektir, sizlerin çalışmaları ile Çanakkale’yi tekrar kazanacağımıza en ufak tereddüdüm yok" dedi.

 

"HEDEF YÜZDE 54'ÜN ÜZERİ"

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde CHP'nin birinci parti olacağına inandığını ifade eden Ülgür Gökhan iddialı açıklamalarda bulundu. Gökhan; "Pazartesi’den itibaren birlik ve bütünlük içerisinde çalışmalarımıza başlayacağız. Çalışmalarımızın sonunda da 31 Mart gecesi zaferimizi Cumhuriyet Meydanında hep birlikte kutlayacağımızdan eminim. Bizim gitmeyeceğimiz kesin, gitmeye de niyetimiz yok. Neden derseniz; Çanakkale halkı bizi tanıyor, halkın çıkarına çalışan, kenti peşkeş çekmeyen, çevreyi koruyan, insan haklarına saygılı bir yönetim sürdürdük bugüne kadar, bunu sürdürmeye devam edeceğiz. Halkımızı bunu biliyor bunu kaybetmek istemedikleri için bize yine oy vereceklerdir. Bu sefer yüzde 54’ün de üzerinde oyla seçimi kazanacağız” dedi.
Bu haber 6968 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI