Bugun...
Bizi izleyin:Esnafa Müşteri İlişkiler Eğitimi

Tarih: 05-06-2018 09:37:09 + -


Çanakkale Güç Birliği Platformu Esnaf Komsiyonu, Çanakkale esnafı ve çalışanları için, ücretsiz ve katılım sertifikalı “Müşteri İlişkiler Eğitimi” düzenleyecek.


Esnafa Müşteri İlişkiler Eğitimi

Çanakkale Güç Birliği Platformu Esnaf Komisyonu, ÇOMÜ Pazarlama Bölümü Öğretim Elemanı, NLP Uzmanı İdil Elver ile esnafa yönelik olarak ücretsiz “Müşteri İlişkileri Eğitimi” düzenliyor. Program; 11 Haziran 2018 Pazartesi, 10.00-12.00 saatlari arasında İbrahim Bodur Lisesi yanında bulunan Belediye Çalışanları Lokalinde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda platform üyeleri önceki gün esnafı ziyaret etti.

 

ESNAF KOMİSYONU: KATILANLARA KATKI SUNACAĞINA EMİNİZ

Çanakkale Güç Birliği Platformu Esnaf Komisyonu önceki gün esnafı tek tek ziyaret ederek, düzenlenecek programa davette bulundu ve broşür takdim etti. Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, Esnaf Komisyonu Başkanı Başkanı Cemile Kırgız ve Komisyon Yetkilileri Gülümser Can ve Çiğdem Uysal esnafa eğitimin önemi ve sunduğu katkı ile ilgili bilgi sundu.

Başkan Kırgız, düzenlenecek eğitimin alanında yetkin bir isim tarafından verileceği, herhangi bir bedel alınmayacağını belirtti. Katılmak isteyen esnafın 0544 217 90 29 numaraya SMS ile isim ve soy isim bildirerek kayıt işlemini tamamlayabileceğini duyurdu. Kırgız, Can ve Uysal, böylesine bir eğitimin esnafımıza ve çalışanlara çok önemli katkı sunacağını aktardı.

 

PLATFORM BAŞKANI BAYRAM: ESNAFIN İHTİYAÇLARINA GÖRE EĞİTİM

Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, Komisyonun esnaflardan oluştuğunu, esnafın konu, zaman ve durum ihtiyaçlarına bakarak çalışmalar yaptığını belirtti. Bayram, Esnaf Komisyonu geçen ayda “Pratik İngilizce Konuşma Eğitimi” düzenlediğini ifade ederek, amaçlarının Çanakkale’nin daha da güçlenmesine ve ilerlemesine bir nebze olsun katkı sunmak olduğu vurguladı.

Bu haber 1213 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI