Bugun...
Bizi izleyin:“CHP'li Başkan Kirli Kapılarda Fink Atıyor...”

Tarih: 27-03-2021 09:18:16 Güncelleme: 27-03-2021 09:20:16 + -


MHP Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, CHP İl Başkanının GDP İl yönetimine yaptığı ziyaret sonrasında yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. HDP’nin kapatılmak üzere olduğunu belirten MHP İl Başkanı Yıldırım “CHP'li başkan dikkat etmelidir. Ülkemize her fırsatta saldıran, an kollayıp K.hpelik eden, güvenlik güçlerimize kurşun sıkanlarla birleşmek, dayanışmak, "suça ortak olmak" demektir” ifadelerini kullandı.


“CHP'li Başkan Kirli Kapılarda Fink Atıyor...”

HDP ve SP İl başkanlıklarına ziyaretlerde bulunan CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Birleşerek, dayanışarak ve Demokrasi güçlerinin desteğini alarak başaracağız” ifadelerini kullanmasına MHP’den tepki geldi. HDP’nin terör örgütü PKK’nın uzantısı olduğunu, güvenlik güçlerini şehit ettiğini Ural’ın da bu ziyaretlerle suça ortak olmakla suçladı.

 

MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; “CHP Çanakkale İl Başkanı HDP’yi ziyaret edip "Birleşip, dayanışarak, demokrasi güçlerinin desteğiyle başaracağız" demiş. PKK uzantısı ile birleşmek, dayanışmak ne demektir? Milletin gözünün içine baka baka hainlerle birleşmek. Hdp ile "Demokrasi"?... Düpedüz saçmalık! Şehitler diyarımızda, terör uzantıları ile dayanışmak, kaynaşmak, Şuheda' mıza ağır şekilde "saygısızlık" etmektir” dedi.

 

“CHP’Lİ BAŞKAN DİKKAT ETMELİDİR”

Metin Ümit Ural’ı dikkat etmesi konusunda uyaran MHP’li Yıldırım; “CHP'li başkan dikkat etmelidir. Ülkemize her fırsatta saldıran, an kollayıp K.hpelik eden, güvenlik güçlerimize kurşun sıkanlarla birleşmek, dayanışmak, "suça ortak olmak" demektir. Cennet vatanımızın kuyusunu kazmaya teşebbüs etmek demektir. Özellikle Kapatılması için yargı sürecinin başladığı şu günlerde, HDP’nin kirli kapılarında "fink atmak" manidardır. Ağır sonuçlar doğurur..” ifadelerini kullandı.

 

“FEZLEKENİN ÖNÜNDE HUKUK ARKASINDA ADALET VARDIR”

MHP Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım açıklamalarına şöyle devam etti; “Kirli Birlikteliği İP’le saran paydaşları, Çanakkale de şehitler diyarımızda gezinirken akıllarına, kalplerine şuhedamız hiç gelmiyor mu? Hainler için düzenlenen fezlekenin "önüne arkasına bakalım" deyip siyasi cambazlığa yeltenerek, fırsat kollayanlar, "Çanakkale Ruhu" gönlünüze, vicdanınıza seslenmiyor mu? Defaaten vurgulandı neyine bakacaksınız! Fezlekelerin, önünde hukuk, arkasında adalet vardır. Yetmiyorsa bu sizlere, önünde millet, arkasında da devlet olduğunu mutlaka göreceksiniz. Demokrasi kamuflajını bürünüp, Hainlerle kirli ilişkiler kurarak, habis bağlantılar içerisine kimler dahil oluyorsa, Bilmelidirler ki: Türk vatanımızın korkusuz erleri ilelebet yaşayacak, hainlere de göz açtırmayacaktır. HDP-CHP birlikteliğinin başaracağı "Ütopya" sına kapılan CHP Çanakkale İl Başkanı'na tavsiyem, 2023'te Cumhur İttifakımızın açık ara farkla kazanarak, lider ülke Türkiye'yi emin adımlarla gerçekleştireceğimizi aklından çıkarmamasıdır..”

 
Bu haber 4212 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI