thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:CHP, Kepez İçin Yarışıyor!

Tarih: 02-12-2023 06:04:43 Güncelleme: 02-12-2023 07:31:43 + -


Yerel seçimler için aday adaylığı başvuru sürecinin başlaması ile birlikte Kepez’de 5 aday adayı vardı. Sürecin uzatılmasıyla birlikte aday sayısı 6’ya çıkarken; CHP kulislerinde Kepez için iki aday adayının daha çıkacağı konuşuluyor.


CHP, Kepez İçin Yarışıyor!

31 Mart yerel seçimleri için CHP’de aday adayı sayısında paylama yaşanıyor. Çanakkale Belediye Başkanlığı için 4 isim yarışırken; 40 civarında Belediye Meclis üyesi başvurusu, 10 kadar da İl Genel Meclis üyeliği için başvuru yapıldı. Ancak CHP’de asıl yarış Kepez Belediye Başkanlığı için yapılıyor.

 

KEPEZ’DE ADAY ADAYI SAYISI 6 OLDU!

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ın ardından aday adaylığı başvurusunda adeta patlama yaşandı. Emine Kardelen, Erhan Bektaş, Serdar Soydan, Muammer Barışkan ve Ülkü Şimşek Tutak da aday adaylığı başvurusunda bulundular.

 

CHP’DE ADAYI ADAYI SAYISININ 8’E YÜKSELMESİ BEKLENİYOR!

28 Kasım 2023 günü saat 17.00’da dolan aday adaylığı başvuru süreci CHP Genel Merkezince alınan sonrasında 5 Aralık 2023 gününe kadar uzatıldı. Sürecin uzatılmasıyla birlikte Ülkü Şimşek Tutak aday adaylığı açıklamasında bulunmuştu.

 

CHP kulislerinde ise Kepez Belde Belediye Başkanlığı için aday adayı sayısının 8’e yükselebileceği konuşuluyor. Kulislerde CHP’den Gökhan Bayram’ın ve henüz ismi açıklanmayan bir kişinin daha aday adayı başvurusunda bulunabileceği konuşuluyor.

 

BİROL ARSLAN’IN KÖTÜ YÖNETİMİ.. DEĞİŞECEĞİ KONUŞULUYOR!

CHP’de Kepez Belediye Başkanlığı için bu kadar çok aday adayının çıkma sebebi olarak ise; Birol Arslan’ın belediyede sergilediği kötü yönetim olarak gösteriliyor. Vatandaşlara ödettirilen emlak vergisinde fahiş artışın Birol Arslan başkanlığında Rayiç Bedellerin yükseltilmesi, mevcut arıtma tesisini işletemeyip yaptırdığı arıtma tesisini de işletememesi, vatandaşa “Rahatlıkla içebilirsiniz” dediği suları arıtmadan verdiği, kuraklık kaynaklı su sorunlarının bir türlü çözülememesi gibi çeşitli sorunlar öne çıkıyor.
Bu haber 3254 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI