Bugun...
Bizi izleyin:CHP’de İsmet Güneşhan Dönemi

Tarih: 07-01-2018 08:01:23 Güncelleme: 07-01-2018 16:04:23 + -


CHP Çanakkale İl Kongresi’nde tek aday olarak katılan İsmet Güneşhan, Kongreye katılarak oy kullanan delegelerin oylarıyla seçildi.


CHP’de İsmet Güneşhan Dönemi

Bugün gerçekleşen CHP İl kongresine katılım oldukça yüksekti. Kongre’de konuşmacıların uzun konuşmaları nedeniyle oy kullanma işlemi 16.30’da başlayabildi. İsmet Güneşhan’ın tek aday olarak katıldığı seçimde 569 delegeden 445’i oy kullanırken; geçerli sayılan 432 delegenin oylarıyla başkan seçildi.

 

CHP İl Başkanı seçilen İsmet Güneşhan basın mensuplarına yaptığı açıklamada ise şunları söyledi; “Cumhuriyet Halk Partisi kongreleri kapsamında ilçe kongrelerimizin ardından bugün İl Kongremizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bir bayram, bir şölen havasında geçti. Çok şeyler konuşuldu ve tartışıldığı da oldu. Seviye ve üslup CHP’ye yakışmayacak şekilde düşmemiştir. Artık kongreler geride kaldı. CHP artık yeni kadro ve yeni yönetimleri ile daha dinamik ve daha enerjik bir yönetim yapısı ile Çanakkale’miz için, Partimiz için daha iyi şeyler yapabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepinizin bildiği gibi çok önemli bir süreçten geçiyoruz. 2019 yılında yerel seçimler ve Kasım ayında genel seçimlerin yanı sıra ülke tarihinin en önemli seçimi olan Cumhurbaşkanlığı seçimi gerçekleşecek. Bizde parti olarak öncelikli sorumluluğumuz Çanakkale olduğu için Çanakkale’de en iyi şekilde hazırlanıp, ülkemizin içinde bulunduğu zor durumdan çıkartılması için bizlere ne düşüyorsa onları yerine getirmeye gayret edeceğiz.”

İsmet Güneşhan; “Bu kongremizin hepimizi büyük faydalar, başarılar getireceğine inanıyorum. Önümüzdeki dönemde birlik ve beraberlik içerisinde tüm partililerimizle ortak çalışıp ortak fikir üreteceğiz. Ortak aklı bulmaya çalışacağız. Çanakkale’de siyasete farklı bir bakış açısı getireceğiz, diğer siyasi partilerle olan ilişkilerimizde ölçülü bir seviyede götürmek istiyoruz. Amacımız çatışma yaratmak değil; Çanakkale için ne gerekiyorsa onu ortaya koymak olacaktır. Zaman zaman bir araya gelme noktasında olabilmeliyiz, zaman zaman durum değerlendirmeleri yapacağız diğer siyasi partilerle. Seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyorum, yeni yönetim partimize yakışır bir yönetim anlayışını ortaya koyacaktır” dedi.
Bu haber 3603 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI