Bugun...
Bizi izleyin:Çanakkale'ye "Halk Bakkal" Geliyor!

Tarih: 25-02-2019 06:49:14 Güncelleme: 25-02-2019 07:10:14 + -


Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yanlış politikalar yüzünden sıkıntıya düşen vatandaşların bugüne kadar yanında olduklarını bundan sonra da yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. İşi olmayana iş aşı olmayana aş sağlayacaklarını ifade eden Başkan Gökhan, “ Halk Bakkal açacağız. Halk Bakkal seçime kadar değil seçimden sonrada hizmet verecek. Çanakkaleli vatandaşlarımız soğukta sıra beklemeyecek” şeklinde konuştu.


Çanakkale'ye

Cumhuriyet Halk Partisinin dördüncü seçim bürosunun açılışı Esenler Mahallesinde yapıldı. Çok sayıda partili ve vatandaşların katıldığı açılışta coşku görülmeye değerdi. Esenler mahallesi sakinleri belediye başkanı Ülgür Gökhan’a yoğun ilgi göstererek bir kez daha kendisini bağırlarına bastılar. Mahalle sakinlerinin kendine gösterdiği ilgi ve alakadan oldukça mutlu olduğu gözlenen Başkan Gökhan açılışta yaptığı konuşmada yanlış politikalar yüzünden yaşanan ekonomik sıkıntıya dikkat çekti. Bugüne kadar vatandaşların yanında olduklarını bugünden sonrada yanında olacaklarını söyleyen Başkan Gökhan “İşi olmayana iş yaratmak için projelerimiz var Aşı olmayana aş yaratmak için belediye olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz” şeklinde konuştu.

 

"AŞI OLMAYANA AŞ, İŞİ OLMAYANA İŞ"

Tekrar başkan seçildiği takdirde aşı olmayana aş sağlamaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Gökhan “İşi olmayana iş edindirmek için projelerimiz var. Çocukların yatağa aç girmemesi için anne ve babaların çocuklarının okul ihtiyacını karşılayamadıklarında boynunun bükülmemesi için hep yanlarında olacağız. Hiç kimse bu kentte kendini mağdur hissetmeyecek. Sağ elle vereceğiz, sol elin bundan haberi olmayacak. Yine aynı düstur ile hareket edeceğiz. Biz şov yapmayız. Kimseyi rencide etmeyiz. Yeter ki haberimiz olsun, geliri düşük olan vatandaşlarımıza destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz ”dedi.

"HERKESE HER KESİME EŞİT HİZMET"

Bugüne kadar kentin zenginliğini, bereketini halkla bölüştüklerini kaydeden tecrübeli siyasetçi konuşmasını şu şeklide sürdürdü;  “Bundan sonra da halkla bölüşmeye devam edeceğiz. Bu mahallede bana az oy çıktı, bu sokakta bana az oy verdi düşüncesinde hiç olmadık. Her mahalleye her sokağa aynı hizmeti verdik. Seçimden sonrada kim nereye oy verirse versin seçimi kazanırsak herkese her mahalleye eşit hizmette bulunacağız.

 

"VATANDAŞIMIZI KUYRUKLARA MAHKUM ETMEYECEĞİZ"

Tarımsal üretimin, kırsal kalkınmanın gelişmesi ile ilgili projelerimiz var. Televizyonlarda görüyorsunuz soğukta insanlar meyve sebze kuyruklarında bekliyorlar. Vatandaşlarımızı kuyruklara mahkum etmeden biz bunu çözeceğiz. Üretimde kooperatifleşmeyi sağlayacağız. Sadece sebze meyve değil süt de, et de ve diğer ürünlerde üretim kooperatifleri kurarak bu ürünleri halka ulaştıracağız. Çanakkale’de halk bakkalımız olacak. Kimse soğukta sıra beklemeyecek, vatandaş halk bakkala girip alış verişini yapacak. Halk bakkal geçici olmayacak seçimden sonra da açık olacak bizi izlemeye devam edin.”
Bu haber 7086 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI