Bugun...
Bizi izleyin:"Çanakkale'nin Geleceğini Tüm Kurumlarla İnşa Edelim"

Tarih: 17-10-2019 10:06:13 + -


Çanakkale İl Genel Meclisi AK Partili üyeler Ankara'da Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu'nu ziyaret ettiler. Ziyarette meclis üyelerine hitap eden AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale’mizin tüm sorunlarını titizlikle çözüme kavuşturuyoruz. İstiyoruz ki tarihiyle, turizmiyle, doğasıyla bir marka olan Çanakkale’mizin geleceğini tüm kurumlarıyla beraber inşa edelim” dedi.AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekilli Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çanakkale AK Parti İl Genel Meclisi Üyelerini misafir ettiler. Görüşmede Çanakkale’nin sorunları masaya yatırılırken konunun muhatapları da toplantıya davet edildi. Tarım Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’nun yanı sıra bir çok bakanlığın temsilcisi toplantıya katıldı.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale’mizin tüm sorunlarını titizlikle çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Yazın 3 ay boyunca muhtarlarımızla, STK temsilcilerimizle, Belediye Başkanlarımızla ve şehrimizin diğer dinamikleriyle bir araya geldik. Bir çok konuyu gündeme taşıdık. İl Genel Meclisi Üyelerimizle de Ankara’da bir araya gelerek şehrimize yapılması planlana ve çalışmaları devam eden tüm konuları istişare ettik. Önümüzde seçimsiz bir dönem var ve bu dönemi en verimli şekilde kullanmayı hedefliyoruz. İstiyoruz ki tarihiyle, turizmiyle, doğasıyla bir marka olan Çanakkale’mizin geleceğini tüm kurumlarıyla beraber inşa edelim” şeklinde ifade etti.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “İl Genel Meclisi Üyelerimizle köylerimizin tüm taleplerini görüşerek çözüm yollarını istişare ettik. Dün olduğu gibi bugünde enerjimizi şehrimizin yatırımları için harcamaya devam ediyoruz. İl Genel Meclisi Üyelerimizin taleplerini not aldık, birçoğunu da ilgili kişilerle paylaştık. Çanakkale’mizin marka değeri hali hazırda devam eden projelerin tamamlanmasıyla beraber daha da artacak” dedi.
Bu haber 1124 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI