Bugun...
Bizi izleyin:“Çanakkale İçin; Büyük Düşünme Zamanı”

Tarih: 15-04-2018 07:39:02 Güncelleme: 15-04-2018 07:41:02 + -


Doğtaş-Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan ülke ekonomisinde artık 1. lig oyuncusu olan Çanakkale'nin TSO seçimlerinin de bu trende uygun sonuçlanması gerektiğini söyledi. Doğan " 2023 hedefinde dev devlet ve özel sektör yatırımları geliyor. Odamızın Çanakkale'nin önüne açacak vizyonda olması gerekir" dedi.


“Çanakkale İçin; Büyük Düşünme Zamanı”

Doğtaş-Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Çanakkale’de yepyeni bir dönemin başladığını pazar günü yapılacak Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin de ekonomik gelişim açısından önemli olduğuna dikkat çekti.  Çanakkale’de büyüme kaçınılmaz olduğunu dikkat çeken Davut Doğan "Çanakkale gündeminde devlet ve özel sektör yatırımları ile artık 1. lig oyuncusudur.  Üniversite’de öğrenci sayısı 40 Bin’i aştı. Turizmde, Tarımda ülkede söz sahibi olacağız. Çanakkale Boğaz köprüsü Çanakkale’yi uçuracak. Çanakkale için büyüme kaçınılmaz ise bizde büyük düşünmek zorundayız. 2023 hedefinde Yeni bir Çanakkale kuruluyor. Büyük düşünen Çanakkale!. Çanakkale ekonomisinin lokomotifi olan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasının da büyük düşünen bir yapıya kavuşması gerekiyor. Umarım bu seçim odamızın da kendini geliştirdiği bir seçim olur" dedi.

 

ÇANAKKALE’Yİ NASIL DEĞERLENDİRMELİ NEYİ ÖN PLANA ÇIKARMALIYIZ?

 

Doğtaş-Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yeni Türkiye projesinde ilimizin ve ülkemizin iyi bir yerde olması için çalışmalıyız. Devletimiz 15 yılda Çanakkale'ye 16 milyar TL yatırım gerçekleştirmiş. Boğaz Köprüsü gibi dev bir yatırım devam ediyor. Milletvekillerimiz Demiryolu'nun müjdesini veriyor. Bu yatırımlar bittiğinde Çanakkale ekonomisi coşacak. Çanakkale'ye büyük oyuncular gelmeye başladı daha da fazlası gelecek. Çanakkale'de yaşayanlar olarak artık büyük düşünmeliyiz. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Çanakkaleli, elini taşın altına koyan, vizyon sahibi, uzlaşmacı kişilerin görev almalarını diliyorum. Bundan kazanan Çanakkale olacaktır. " dedi.
Bu haber 6378 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI