www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:Binlerce Kişinin Katıldığı Organizasyonlar Yapılmayacak!

Tarih: 10-03-2020 08:02:22 Güncelleme: 10-03-2020 08:28:22 + -


Son yıllarda Çanakkale'nin turizm ve tanıtımının yanı sıra spor ve kültürel yaşamına ayrıca katkı sunan Gelibolu Maratonu ve Çanakkale Bisiklet Festivali bir daha yapılmayacak. Organizasyonların kurucuları olan GTP Events şirketi sahipleri Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer organizasyonları sonlandıklarını açıkladılar.


Binlerce Kişinin Katıldığı Organizasyonlar Yapılmayacak!

Son yıllarda Çanakkale'nin turizm ve tanıtımının yanı sıra spor ve kültürel yaşamına ayrıca katkı sunan Gelibolu Maratonu ve Çanakkale Bisiklet Festivali bir daha yapılmayacak. Organizasyonların kurucuları olan GTP Events şirketi sahipleri Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer organizasyondan çekildiklerini açıkladılar.

 

Son 4 yıldır gerçekleştirilen ve Türkiye'nin yanı sıra Dünya'nın çeşitli ülkelerinde maratoncularının katıldığı, dünyanın en önemli Tematik Parkuruna sahip olan Gelibolu Maratonuyla başlayan serüven Çanakkale Bisiklet Festivali ile katlanarak artmıştı. Hazırlanan organizasyonlarla Çanakkale'nin dünya çapında tanıtımı yapılırken; yerli ve yabancı ünlülerinde katılıp koştuğu Gelibolu Maratonu ile Kale Grubunun sponsorluğunda hayata geçirilen Çanakkale Bisiklet Festivali'nden organizasyon kurucuları Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer çekildiklerini açıkladı.

 

 

 

 

Büyük sorumlulukların altına imza atan iki turizmci Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer'in oorganizasyonlardan çekilmesi sonrasında Maraton ve Bisiklet festivalinin yapılıp yaılmayacağı bilinmiyor.Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer sosyal medyadan yayınladıkları .açıklamalarında şu ifadelere yer verdiler;

 

GTP EVENTS'TEN AÇIKLAMA

GTP Events şirketi sahipleri Ahmet Çelik ve Armağan Aydeğer sosyal medyadan yaptıkları üzücü paylaşımda şu ifadelere yer verdiler;

 

"Değerli Çanakkaleli hemşerilerimiz ve sporseverler,

 

2014 yılında GTP Events olarak çıktığımız yolda tek amacımız; şehrimize, bölgemize, ülkemize önemli bir katma değer sağlamaktı. 3 ortak olarak çıktığımız bu yolda, bugüne kadar doğduğumuz ve doyduğumuz topraklara vefa borcumuzu ödemek hiç bitmeyecek en önemli hayalimiz.

 

Bu kapsamda, Gelibolu Maratonu ve Çanakkale Bisiklet Festivali markalarını ve organizasyonlarını ortaya çıkararak bölge ve ülke turizmine, ekonomik ve sosyal hayatına önemli katkılar sağladık. Gelibolu Maratonu ve Çanakkale Bisiklet Festivali ile ilimiz ulusal ve uluslararası alanlarda çok önemli tanıtım ve iletişim çalışmalarının ev sahibi oldu. Çok sefer ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarınca görsel ve yazılı, binlerce sosyal medya hesabıyla takip edilip, paylaşıldı. Bu çalışmaların yanında 2018 yılında Çanakkale tarihinde ilk kez düzenlenen Troya Açık Su Yüzme Yarışı'nı gerçekleştirdik. Tüm bu çalışmalarımızda en büyük motivasyon kaynağımız bizlere duyduğunuz güvendir.

 

Bugün bu 2 önemli organizasyonla ilgili misyonumuzu tamamladığımızı düşünüyoruz. İlk günden bugüne çok büyük mücadeleler, emek ve özveriyle gerçekleştirdiğimiz Gelibolu Maratonu ve Çanakkale Bisiklet Festivali'ne GTP Events olarak devam etmeyeceğimizi kamuoyuna en içten saygılarımızla duyurmak isteriz.

 

Bu organizasyonlar artık ilimizin uluslararası kalıcı değerleri haline gelmiştir. Bundan sonra da büyüyerek devam edeceğine şüphemiz yoktur.

 

Bizlere sağladığınız destek ve güven için gönülden teşekkür ederiz. Bu değerlerin hayata geçirilmesinden bugüne sağladığı çok kıymetli katkılar için başta Çanakkale halkımıza, Devlet büyüklerimize, tüm kamu kurumlarına, idareci ve çalışanlarına, emniyet teşkilatımıza, sağlık teşkilatımıza, üniversitemize, Türkiye Atletizm Federasyonu'na, iş ortaklarımıza, sponsor markalarımıza, tüm görevli ve gönüllü ekiplerine, Çanakkale basını ve ailelerimize gönülden teşekkürü borç biliriz.

 

Bizler şehrimize ve bölgemize vefamızı ödemeye devam edeceğiz."
Bu haber 3983 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI