marketingfutbol.club bonus veren siteler bahis siteleri
Bugun...
Bizi izleyin:Başkan Doğan Seçim Tarihini Açıkladı

Tarih: 13-05-2022 07:15:17 Güncelleme: 13-05-2022 07:18:17 + -


Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, seçimlerin Kasım ayının ilk haftasında yapılacağını açıklarken; seçimde aday olacaklara da çağrıda bulundu.


Başkan Doğan Seçim Tarihini Açıkladı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın meclis toplantısında 5 gündem maddesi görüşülürken, simide zam kararı alındı. Meclis Toplantısı’nı Meclis Üyesi Ümit Alşan yönetirken, Meclis Başkanı Melih Akyıl da toplantıya katıldı. Nisan ayı gelir gider durumunu Metin Mutlu okurken; 121 bin lira gelir olurken, 126 bin 519 lira olarak açıklandı. 30 Nisan tarihi itibariyle Biga TSO’nun 1 milyon 550 bin 93 lira parası bulunuyor. Denetim raporunu ise Meclis Üyesi Pınar Şen okudu. Biga TSO’nun Nisan ayında yaptığı faaliyetleri yönetim kurulu üyesi Hakan Akın meclis üyeleriyle paylaştı.

 

SİMİT ZAMLANDI

Gıda Maddeleri İmalatı Meslek Komitesi’ne gelen talep üzerine 2 lira 50 kuruştan satılan 80 gram simit, 3 liradan satılmasına karar verildi. Un başta olmak üzere girdi maliyetlerindeki artış zam için gerekçe gösterildi.

KARABİGA KAVŞAĞI YAPILACAK

Geçtiğimiz günlerde Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’nun gazetecilere müjdesini verdiği Karabiga kavşağı Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın da gündemindeydi. Ankara’ya heyet olarak yaptıkları ziyareti anlatan Başkan Doğan, Karabiga kavşağının yapılması, Can Hastanesi kavşağında yaşanan trafik yoğunluğu, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nin düzenlenmesi ve Karabiga’ya sıcak asfalt talep ettiklerini söyledi. Başkan Doğan konuşmasında; “Ankara’ya bir çıkarma yapmıştık. Belediye başkanlarımız ve Ak Parti ilçe başkanımız ile bir de oda başkanı olarak ben vardım. Ankara’ya giderken Karayolları’na da uğradık. Karabiga kavşağı, Karabiga’ya sıcak asfalt, Can Hastanesi’nin oradaki ışıklar, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nin asfaltlanması, ışıklandırılması, altyapı çalışmaları gibi sözler almıştık. Bizim en çok baskı yaptığımız yer ise Karabiga kavşağıydı. Projeleri hazırlandı. Hızlı bir şekilde yapılırsa, onun da meyvelerini toplayacağız inşallah. Bir de Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne kepçe talebimiz oldu. Kepçe Biga Belediyesi’ne geldi. Belediye Meclisi’nde bütün siyasi partiler, bağımsızlar da dahil oybirliğiyle sağ olsunlar o kararı da aldılar. Başta belediye başkanımız olmak üzere tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ederim. Oybirliğiyle geçmesi çok iyi oldu. O kepçe köyler için geldi çünkü” ifadelerini kullandı.

“SEÇİMLER KASIM’DA”

Seçim tarihini Kasım ayının ilk haftası olarak düşündüklerini söyleyen Başkan Doğan, aday olmak isteyenlere de çağrı yaptı. Adaylık açıklamasını Haziran ayının sonunda yapmayı planladıklarını söyleyen Başkan Doğan; “Eğer hükümetsel bir şey olmazsa tüm oda ve borsalar seçimlerini önümüzdeki Ekim-Kasım aylarında yapacaklar. Biz de yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla Kasım ayının ilk haftası yapmayı planlıyoruz. Eğer aday olmak isteyenler varsa diye şimdiden duyuruyorum. Ben de Haziran sonunda adaylığımla ilgili açıklama yapmayı planlıyorum. Başkan adaylarının önünü açmak için yapacağım bu açıklamayı” şeklinde konuştu.
Bu haber 738 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İLÇELERDEN Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI